Pranie tapicerki samochodowej i meblowej, ozonowanie, u klienta, Gdańsk, Gdynia

Pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie kanap, ozonowanie, u klienta, Gdańsk, Gdynia – cennik

Podane poniżej ceny są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie w zależności od indywidualnego zlecenia.

Poduchy meblowe 20 zł do 30 zł
Krzesła 15 zł do 20 zł
Krzesła z oparciem 20 zł do 25 zł
Pufy meblowe i osobowe 30 zł do 50 zł
Narożniki kuchenne 90 zł do 120 zł
Fotele wypoczynkowe 50 zł do 90 zł
Wersalki / kanapy dziecięce 80 zł do 140 zł
Kanapy II osobowe 110 zł do 150 zł
Kanapy III osobowe 120 zł do 160 zł
Kanapy (narożniki) IV osobowe 140 zł do 180 zł
Ozonowanie
Pomieszczeń do 30 m 2 (75 m 3 ) 190 zł
Pojazdów osobowych (45 min) 60 zł

Na terenie Trójmiasta dojazd gratis! Cena usługi jest uzależniona od powierzchni czyszczonych obiektów oraz stopnia ich zabrudzenia. W cenę wliczone jest zużycie naszych środków czyszczących i wykorzystanie naszego sprzętu.

Zadzwoń do nas: 600-137-620

Housecleaningservices.pl

W naszej ofercie znajdą też Państwo usługi takie jak pranie tapicerki sazmochodowej, pranie kanap lub czyszczenie kanap – wykonamy dla Państwa profesjonalne usługi odświeżające i

regenerujące posiadane przez Państwa meble czy tapicerkę w samochodach.

Usługę realizujemy w miejscu wskazanym przez Klienta. Dzięki doskonałemu sprzętowi, jaki posiadamy,

oraz specjalistycznym środkom do czyszczenia i prania tapicerek firmy KARCHER, uda nam się usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Do prac wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i profesjonalne środki.

Środki wykorzystywane przez nas pochodzą od legalnie działających dystrybutorów i są dopuszczone do stosowania w tego typu pracach, posiadają wymagane atesty.

Nasze usługi – pranie tapicerki samochodowej, pranie kanap, czyszczenie tapicerek, ozonowanie – wykonywane są przez naszych pracowników rzetelnie i solidnie.

Doskonale radzimy sobie z różnego rodzaju obiciami, jak i zabrudzeniami.

Czyszczenie tapicerek pozwala usunąć z nich powstałe zabrudzenia podczas użytkowania.

Wylegujące się psy, koty, rozlane soki, kurz i inne zanieczyszczenia to tylko niektóre z zabrudzeń z którymi nasi pracownicy świetnie sobie poradzą.

Nasi pracownicy są mili i uprzejmi, a przede wszystkim uczciwi i dyskretni.

Zostali specjalnie przeszkoleni w zakresie wykonywanych usług i dadzą z siebie wszystko, aby meble czy tapicerki znowu wyglądały jak nowe.

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w sprawach takich jak pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie tapicerki meblowej, pranie kanap lub ozonowanie, zadzwoń do nas 600-137-620 najlepiej w godzinach od 8 do 20. Chętnie omówimy szczegóły wykonywania naszych usług. Jesteśmy elastyczni, można umówić się z nami na wykonanie usług o dowolnej porze. Nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów dodatkowych.

Posiadamy ubezpieczenie OC, również od odpowiedzialności za powierzone mienie.

Działamy na terenie Trójmiasta i okolic, w szczególności nasz obszar działania to: Gdańsk i Gdynia. Na terenie Trójmiasta nie pobieramy opłat za dojazd do klienta – dojazd gratis!

Jeśli potrzebujesz: czyszczenie tapicerki lub pranie tapicerki, czy ozonowanie, na terenie miast Gdańsk lub Gdynia, nie zastanawiaj się, będziesz zadowolonym Klientem – zapraszamy!

Zobacz także:

Uwaga: cennik czyszczenie tapicerek oraz pranie tapicerek, ozonowania nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.