Pomoce domowe, pomoc domowa, gosposie, gosposia, Gdańsk, Gdynia

Pomoce domowe – cennik

Cena zależna jest od rodzaju zamówionych usług, nasze ceny są konkurencyjne i atrakcyjne.

Housecleaningservices.pl Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju czynności z zakresu pomoc domowa. Wyręczymy Państwa w podstawowych czynnościach domowych, gotujemy, przyrządzamy posiłki, obsługujemy. Ale także wykonujemy takie usługi jak: sprzątanie, które realizujemy w sposób regularny, na przykład raz w tygodniu lub jednorazowo, na przykład sprzątanie po remoncie  / sprzątanie poremontowe.  Do zakresu naszych usług należą również: pranie dywanów, czyszczenie dywanów, czyszczenie tapicerek. Więcej informacji o każdej z tych usług w osobnych podstronach, do których dostęp znajdziecie Państwo u dołu tej strony. Wykonujemy także pomoc domową w codziennych zajęciach, jak gotowanie oraz organizacja i obsługa domowych uroczystości okolicznościowych oraz imprez organizowanych przez Państwa w domu.  Czasami organizujecie Państwo uroczystość w swoich domach i boicie się czy dacie radę ze wszystkim sami. Dlatego oferujemy Państwu nasze pomoce domowe, gosposie, kelnerów i kelnerki, na stałe i okazjonalnie, na imprezy. Wspomożemy Państwa w organizacji imprez w domu oraz w plenerze. Na przykład, organizujecie Państwo spotkanie towarzyskie przy grillu w ogrodzie, nasi pracownicy chętnie i fachowo obsłużą taką imprezę, wykonując najbardziej uciążliwe i pracochłonne czynności, a Państwo w tym czasie bez problemów możecie zając się swoimi gośćmi. To samo dotyczy imprez okolicznościowych jak przyjęcia do I Komunii świętej, jubileusze, wesela, imieniny, urodziny, spotkania towarzyskie. Nasi pracownicy obsłużą Państwa gości, ale również wspomogą przy przyrządzaniu smacznych domowych potraw. Potrzebujecie Państwo kelnerki lub pomocy w kuchni na organizowaną przez siebie uroczystość – imprezę, lub gosposi na stałe, wystarczy do nas zadzwonić i umówić się. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zadzwoń do nas 600-137-620 . Nasz podstawowy obszar działania to: Gdańsk, Gdynia oraz Sopot, ale możemy wykonać nasze usługi w innych miejscach województwa pomorskiego.

Ceny zależą od rodzaju wykonywanych czynności oraz czasu jaki musimy poświęcić na realizację Państwa zlecenia. Do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym 600-137-620 .

Zobacz także: