Firma sprzątająca – housecleaningservices.pl

Firma sprzątająca Gdańsk, Gdynia – Housecleaningservices.pl

Co powiedzieli by Państwo na więcej czasu dla siebie każdego dnia? Każdy z nas pragnie go wygospodarować jak najwięcej, ale doba ma ograniczony czas. Niestety, nie uda nam się wydłużyć doby, ale możemy wyręczyć Państwa w tym co robimy najlepiej, czyli w świadczonych przez nas usługach jak sprzątanie, pranie dywanów, czyszczenie dywanów, mycie okien, wykonywanych przez nas na terenie miejscowości Gdańsk, Gdynia oraz Sopot. Dzięki temu zapewne uda się nam zaoszczędzić dla Państwa, naszych Klientów kilka godzin na chwile wyłącznie dla siebie, które możecie Państwo spędzić w sposób dowolny – przyjemny! Nie zaplanujemy Państwu wolnego czasu, ale zadbamy o to aby po powrocie do mieszkania było ono czyste, lśniące  i pachnące. W zależności od zlecenia, wykonamy sprzątanie, pranie dywanów oraz mycie okien. Wyniesiemy śmieci, podlejemy kwiaty oraz wykonamy wiele innych czynności nam zleconych. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za powierzone mienie.

Oferujemy szeroki zakres usług. Nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania w zakresie oferowanych przez nas usług, którymi są sprzątanie mieszkań, pranie dywanów, czyszczenie dywanów, mycie okien, a także pomoc domowa. Pomoce domowe zyskują coraz więcej na popularności, wyręczając Państwa w codziennych zajęciach związanych z domem. W zakres najczęściej wykonywanych prac przez nasze pomoce domowe wchodzą: gotowanie, sprzątanie, wykonywanie podstawowych czynności domowych, a także  obsługa przyjęć i uroczystości okolicznościowych. Pomoc domowa może być realizowana w sposób stały oraz okresowy lub jednorazowy.

Jako firma sprzątająca działamy w miejscowościach Gdańsk, Gdynia i Sopot. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie poszczególnych usług świadczonych przez naszą firmę.

Usługi sprzątania wykonujemy sprawnie, szybko, solidnie i rzetelnie. Poza wysoką jakością naszych usług cechuje nas także konkurencyjna cena.

Zadzwoń 600-137-620. Jako firma sprzątająca działamy w miejscowościach Gdańsk, Gdynia i Sopot.

Na terenie Trójmiasta dojazd gratis.