Mycie okien w mieszkaniach i domach, Gdańsk, Pruszcz Gdański, Gdynia

Mycie okien – cennik

Zadzwoń do nas: 600-137-620

Housecleaningservices.pl

W naszej ofercie mamy też dla Państwa – naszych Klientów – wykonanie profesjonalnych usług mycia okien. Usługi realizowane są przez nas we wskazanym przez Klienta miejscu. Przy użyciu specjalistycznych środków i doskonałych umiejętności jakie posiadają nasi pracownicy uda im się usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Okna znowu będą przepuszczać 100% światła, a wszelkie smugi odejdą w zapomnienie. Doskonale radzimy sobie z oknami pojedynczymi, podwójnymi, balkonowymi czy też szklaną zabudową balkonową.

Nasze usługi – mycie okien – wykonujemy rzetelnie, solidnie i tanio. Prace wykonujemy z wykorzystaniem własnego sprzętu i własnych środków czyszczących. Używane przez nas środki, pochodzą od legalnie działających dystrybutorów i są dopuszczone do stosowania w tego typu pracach, posiadają wymagane atesty. Nasi pracownicy są mili i uprzejmi, a przede wszystkim uczciwi i dyskretni. Zostali specjalnie przeszkoleni w zakresie wykonywanych usług i dadzą z siebie wszystko, aby okna po myciu znów wyglądały jak nowe.

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w sprawach takich jak mycie okien, mycie szklanej zabudowy, zadzwoń do nas 600-137-620 najlepiej w godzinach od 8 do 20. Chętnie omówimy szczegóły wykonywania naszych usług. Jesteśmy elastyczni, możecie Państwo umówić się z nami na wykonanie usług o dowolnej porze. Nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów dodatkowych.

Na wykonywane przez nas usługi posiadamy ubezpieczenie OC, również od odpowiedzialności za powierzone mienie

Działamy na terenie Trójmiasta i okolic, w szczególności nasz obszar działania to: Gdańsk i Gdynia. Na terenie Trójmiasta nie pobieramy opłat za dojazd do klienta – dojazd gratis! Jeśli potrzebujesz: usług takich jak mycie okien lub mycie szklanej zabudowy balkonowej na terenie miast Gdańsk lub Gdynia, nie zastanawiaj się, będziesz zadowolonym Klientem – zapraszamy!

Zobacz także:

Cennik nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.