Pranie dywanów Gdańsk – Czyszczenie dywanów Gdańsk

Pranie dywanów Gdańsk, czyszczenie dywanów – Gdańsk, Gdynia – cennik

Podane poniżej ceny są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie w zależności od indywidualnego zlecenia.

Czyszczenie dywanów, pranie dywanów 8 do 15 zł / m 2
Czyszczenie wykładzin, pranie wykładzin 8 do 15 zł / m 2

Na terenie Trójmiasta dojazd gratis! Cena usługi jest uzależniona od powierzchni czyszczonych obiektów oraz stopnia ich zabrudzenia. W cenę wliczone jest zużycie naszych środków czyszczących i wykorzystanie naszego sprzętu.

Zadzwoń do nas: 600-137-620

Housecleaningservices.pl

Oferujemy Państwu – naszym Klientom – wykonanie profesjonalnych usług odświeżających i regenerujących posiadane przez Państwa dywany i wykładziny. Usługę realizujemy w miejscu wskazanym przez Klienta. Dzięki doskonałemu sprzętowi, jaki posiadamy, oraz specjalistycznym środkom do czyszczenia i prania dywanów firmy KARCHER, uda nam się usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Nasze usługi – czyszczenie dywanów, pranie dywanów oraz pranie wykładzin – wykonujemy solidnie i rzetelnie. Prace realizujemy z wykorzystaniem własnego sprzętu i własnych środków czyszczących. Używane przez nas środki, pochodzą od legalnie działających dystrybutorów i są dopuszczone do stosowania w tego typu pracach, posiadają wymagane atesty.

Doskonale poradzimy sobie z dywanami oraz wykładzinami kolorowymi i białymi, wykonanymi z materiałów sztucznych oraz naturalnych. Nasi pracownicy są mili i uprzejmi, a przede wszystkim uczciwi i dyskretni. Zostali specjalnie przeszkoleni w zakresie wykonywanych usług i dadzą z siebie wszystko, aby dywany czy wykładziny znowu wyglądały jak nowe.

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w sprawach takich jak czyszczenie dywanów, pranie dywanów lub wykładzin, zadzwoń do nas 600-137-620 najlepiej w godzinach od 8 do 20. Chętnie omówimy szczegóły wykonywania naszych usług. Jesteśmy elastyczni, można umówić się z nami na wykonanie usług o dowolnej porze. Nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów dodatkowych.

Posiadamy ubezpieczenie OC, również od odpowiedzialności za powierzone mienie.

Działamy na terenie Trójmiasta i okolic, w szczególności nasz obszar działania to: Gdańsk i Gdynia. Na terenie Trójmiasta nie pobieramy opłat za dojazd do klienta – dojazd gratis!

Jeśli potrzebujesz: czyszczenie dywanów lub pranie dywanów na terenie miast Gdańsk lub Gdynia, nie zastanawiaj się, będziesz zadowolonym Klientem – zapraszamy!

Zobacz także:

Uwaga: cennik czyszczenie dywanów oraz pranie dywanów nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.