Pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie kanap, ozonowanie, u klienta, Gdańsk, Gdynia – cennik

Poduchy meblowe 10 zł do 20 zł
Krzesła 10 zł do 15 zł
Krzesła z oparciem 15 zł do 20 zł
Pufy meblowe i osobowe 20 zł do 40 zł
Narożniki kuchenne 60 zł do 80 zł
Fotele wypoczynkowe 35 zł do 60 zł
Wersalki / kanapy dziecięce 65 zł do 100 zł
Kanapy II osobowe 80 zł do 110 zł
Kanapy III osobowe 90 zł do 130 zł
Kanapy (narożniki) IV osobowe 120 zł do 150 zł
Kanapy (narożniki) V osobowe 140 zł do 170 zł

Ozonowanie

Pomieszczeń do 30 m2 (75 m3)  190 zł
Pojazdów osobowych (45 min)  60 zł

Na terenie Trójmiasta dojazd gratis! Cena usługi jest uzależniona od powierzchni czyszczonych obiektów oraz stopnia ich zabrudzenia. W cenę wliczone jest zużycie naszych środków czyszczących i wykorzystanie naszego sprzętu.

Zadzwoń do nas: 600-137-620

 

 

 

cleaning the car seatW naszej ofercie znajdą też Państwo usługi takie jak pranie tapicerki sazmochodowej, pranie kanap lub czyszczenie kanap – wykonamy dla Państwa profesjonalne usługi odświeżające i

regenerujące posiadane przez Państwa meble czy tapicerkę w samochodach.

Usługę realizujemy w miejscu wskazanym przez Klienta. Dzięki doskonałemu sprzętowi, jaki posiadamy,

oraz specjalistycznym środkom do czyszczenia i prania tapicerek firmy KARCHER, uda nam się usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia.

Do prac wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i profesjonalne środki.

Środki wykorzystywane przez nas pochodzą od legalnie działających dystrybutorów i są dopuszczone do stosowania w tego typu pracach, posiadają wymagane atesty.

Nasze usługi – pranie tapicerki samochodowej, pranie kanap, czyszczenie tapicerek, ozonowanie – wykonywane są przez naszych pracowników rzetelnie i solidnie.

Doskonale radzimy sobie z różnego rodzaju obiciami, jak i zabrudzeniami. 

Czyszczenie tapicerek pozwala usunąć z nich powstałe zabrudzenia podczas użytkowania. 

Wylegujące się psy, koty, rozlane soki, kurz i inne zanieczyszczenia to tylko niektóre z zabrudzeń z którymi nasi pracownicy świetnie sobie poradzą.

Nasi pracownicy są mili i uprzejmi, a przede wszystkim uczciwi i dyskretni.

Zostali specjalnie przeszkoleni w zakresie wykonywanych usług i dadzą z siebie wszystko, aby meble czy tapicerki znowu wyglądały jak nowe.

Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy w sprawach takich jak pranie tapicerki samochodowej, czyszczenie tapicerki meblowej, pranie kanap lub ozonowanie, zadzwoń do nas 600-137-620, najlepiej w godzinach od 8 do 20. Chętnie omówimy szczegóły wykonywania naszych usług. Jesteśmy elastyczni, można umówić się z nami na wykonanie usług o dowolnej porze. Nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów dodatkowych.

Posiadamy ubezpieczenie OC, również od odpowiedzialności za powierzone mienie.

Działamy na terenie Trójmiasta i okolic, w szczególności nasz obszar działania to: Gdańsk i Gdynia. Na terenie Trójmiasta nie pobieramy opłat za dojazd do klienta – dojazd gratis!

Jeśli potrzebujesz: czyszczenie tapicerki lub pranie tapicerki, czy ozonowanie, na terenie miast Gdańsk lub Gdynia, nie zastanawiaj się, będziesz zadowolonym Klientem – zapraszamy!

 

 

Zobacz także:

 

Uwaga: cennik czyszczenie tapicerek oraz pranie tapicerek, ozonowania nie stanowi oferty handlowej wg art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego i jest publikowany tylko w celach informacyjnych. Podane ceny mogą ulec zmianie. Zastrzegamy sobie prawo do zmian.